هم‌اکنون 21 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

تشکیل جلسه با دانشگاهیان استان همدان

با همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان همدان در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ مهدویت و .....
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)
با همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان همدان در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ مهدویت و همچنین پاسخ به سوالات و شبهات دانشجویان جلسه ای به منظور تمهید مقدمات نشست دانشجویی مهدوی با حضور معاونت های فرهنگی دانشگاه های استان و همچنین مسولان محترم دفاتر نهاد رهبری در روز سه شنبه مورخ 96/10/26 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید.
معاون اجرایی بیناد آقای قربانی ضمن تقدیر از حضور دانشگاهیان به برگزار شدن نشست های دانشجویی و آمادگی بنیاد برای اعزام متخصصین مهدویت به دانشگاه اعلام آمادگی نمود.

کرمی نور کارشناس فرهنگی بنیاد نیز به تبلیغ و ترویج و تبیین انتظار بین دانشگاهیان و همچنین ارتباط موثر با کارشناسان مهدوی بنیاد اشاره کرد. در پایان کرمی نور انگیزه برای حضور دانشجویان در نشست های دانشجویی را مهم دانست.

واحد خواهران بنیاد نیز ضمن برگزاری کلاس های سلسله مراتبی برای بانوان و همچنین تحت پوشش قرار دادن مدرسه توسط بنیاد و برگزاری نشست های مهدوی ویژه ی خواهران از جمله مهم ترین برنامه های واحد خواهران دانست.

دیگر مسئولان دانشگاه ها هم به برگزاری کارگاه های توانمند سازی اساتید و همچنین برگزاری نشست پرسش و پاسخ ویژه ی دانشجویان و اعلام آمادگی برای ارتباط بیشتر با بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) تاکید کردند.
در پایان مقرر شد جلسه ی دیگری به منظور اهداف مطرح شده به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا برگزار گردد.
آخرین ویرایش
در 1396/10/26 13:33

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366