هم‌اکنون 21 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دوره آموزشی مهدویت در همدان برگزار مي‌شود

مسئول فرهنگی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) همدان از برگزاری دوره آموزشی مهدویت با حضور 400 نفر از مدیران متوسطه اول و دوم استان خبر داد.
حسن کرمی‌نور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به برگزاری دوره آموزش مهدویت مدیران مدارس در همدان، اظهار کرد: این دوره با هدف گسترش فرهنگ مهدویت برگزار می‌شود.

وی ارائه راهکارهای معارف مهدوی به دانش‌آموزان را یکی از اهداف برگزاری این دوره آموزشی عنوان کرد و افزود: دوره آموزشی مهدویت با حضور 400 نفر از مدیران متوسطه اول و دوم در دو شهرستان همدان و ملایر برگزار خواهد شد.

مسئول فرهنگی بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) همدان معرفت‌شناسی و بصیریت‌افزایی نسبت به حضرت‌ حجت(عج) را از دیگر اهداف این برنامه‌ آموزشی دانست و افزود: دوره آموزشی مهدویت 19 و 26 بهمن‌ماه در شهرستان‌ همدان و ملایر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در این دوره از حضور اساتید مرکز تخصصی مهدویت بهره‌‌مند خواهند شد،ادامه داد: این دوره آموزشی با همکاری آموزش و پرورش استان برگزار خواهد شد.

کرمی با اشاره به اینکه این دوره 16 ساعته به صورت هشت‌ساعت حضور و هشت‌ساعت غیرحضوری برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در پایان به شرکت‌کنندگان گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

مسئول فرهنگی بنیادحضرت مهدی موعود (عج) همدان با اشاره به اینکه دشمن به دنبال جدایی جامعه اسلامی از امام‌ عصر(عج) و غیر واقعی بودن ایشان است، خاطرنشان کرد: همه باید در راستای بصیرت‌افزایی نسبت به امام‌عصر(ع) قدم برداریم و اقشار مختلف و به ویژه جوانان و نوجوانان را به ایشان نزدیک کنیم.
آخرین ویرایش
در 1396/11/21 10:32

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366