هم‌اکنون 16 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی و برگزاری جشن باشکوه نیمه شعبان در بنیاد استان همدان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) استان همدان ، جلسه ای به منظور هاهنگی با دستگاه های اجرایی استان در مورخ چهارم اردیبشهت ماه در روز سه شنبه با حضور تمامی رابطین دستگاه های اداری استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) استان همدان ، جلسه ای به منظور هاهنگی با دستگاه های اجرایی استان در روز سه شنبه مورخ چهارم اردیبشهت ماه با حضور تمامی رابطین دستگاه های اداری و اجرایی استان برگزار گردید.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسنی حلم مدیر بنیاد به نقش همه ی دستگاه ها در هر چه باشکوه برگزار کردن مراسم اشاره و این را وظیفه ی همگانی برای همه ی اقشار دانست تا مقدمات ظهور برای منجی عالم بشریت فراهم گردد. همچنین ایشان به نقش صدا و سیما در تحت پوشش قرار دادن برنامه ها نیز تاکید کردند.
در این جلسه مصوبات جلسه ی گذشته مطرح و هر کدام از رابطین مهدوی دستگاه ها برای اجرای برنامه ها اعلام آمادگی نمودند. همچنین نماینده استانداری نیز به وظایف و مصوبات استانداری و فرمانداری ها اشاره کردند و اعلام آمادگی نمودند.
در این جلسه مصوب شد که تمامی دستگاه های حاظر در جلسه برنامه ی مطابق با دستورالعمل بنیاد را اجرا و عملی کنند. از جمله این برنامه ها می توان به برگزاری طرح 10 شب 10 مسجد ، آذین بندی خیابان ها ، برپایی غرفه های پاسخ گویی به شبهات ، مراسم احیای شب نیمه شعبان را از جمله مهم ترین ها برنامه ها دانست..
آخرین ویرایش
در 1397/2/5 08:43

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366