هم‌اکنون 16 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دهمین همایش خیرین بنیاد مهدویت استان همدان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان همدان، همایش خیرین بنیاد استان با حضور خیرین استان، مدیران دستگاه‌ها، اساتید حوزه علمیه و دیگر شخصیت‌های استانی در سالن سازمان دانش آموزی استان همدان (کانون مهدیه) در روز دوشنبه 7 بهمن ماه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان همدان، همایش خیرین بنیاد استان با حضور خیرین استان، مدیران دستگاه‌ها، اساتید حوزه علمیه، اعضای بنیاد مهدویت استان و واحد خواهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و موسسه طلیعه عطر مشکات و دیگر شخصیت‌های استانی در سالن سازمان دانش آموزی استان همدان (کانون مهدیه) در روز دوشنبه 7 بهمن ماه برگزار گردید.
در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید، رییس مجمع خیرین ضمن خیر مقدم به حاضرین در همایش به نقش خیرین در راستای اهداف بنیاد اشاره کرده و اهمیت کمک‌های مالی به بنیاد را مهم و اساسی دانستند.
در ادامه ، نماینده محترم ولی فقیه و رئیس شورای سیاستگذاری بنیاد مهدویت حضرت آیت الله شعبانی ضمن تشکر و تجلیل از اعضای خیرین بنیاد مهدویت برای آنها از خدای متعال توفیقات روز افزون را خواستار گردید و در ادامه سخنان خود به این نکته اشاره کرد که هر چقدر دراین مسیر و دراین امر خیر کمک های مادی ومعنوی صورت گیرد خداوند متعال پاداش نیکوکاران را با بهترین تقدیر و سرنوشت نیک رقم خواهد زد و در ادامه از همه منتظران مهدی موعود (عج) برای ظهور آن حضرت دعا و خوستار برچیده شدن ظلم و بی عدالتی توسط منتقم خون شهیدان در آینده ای نزدیک گردید.
آیت الله شعبانی نیز به این نکته اشاره کردند که کسی که منتظر مصلح کل می گردد در درجه اول خود باید صالح باشد و با عمل صالح زمینه ظهور آن حضرت را فراهم نماید.
در پایان مدیر بنیاد مهدویت استان حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم در این مجمع سالانه از همه اعضای خیرین تقدیر و تشکر نمود و این کمک ها را باقیات و صالحات برای افراد نیکوکار برشمرد و خواستار ارتباط بیشتر اعضا با بنیاد مهدویت در پیشبرد اهداف آن گردید.
شایان ذکر است در فواصل برنامه عملکرد بنیاد مهدویت به صورت تصویری به نمایش گذاشته شد همچنین صرف شام آخرین برنامه گردهمایی مجمع خیرین سالانه بنیاد مهدویت در سال 98 بود.
پیرو گزارش مجمع خیرین مهدی یاوران به استحضار میرساند علاوه بر اعضای خیرین مقرر گردید نسبت به شناسایی و معرفی افراد دیگر از سوی حاضرین اقدام به عمل آید.


عکس عکس عکس عکس
آخرین ویرایش
در 1398/11/15 09:46

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366